Regulamin Newslettera

1. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez Krajowy Związek Hodowców Królików na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

2. Administratorem danych osobowych jest Krajowy Związek Hodowców Królików z siedzibą w Poznaniu, 60-415, ul. Karpacka 36/37.

3. Dla korzystania z usługi wymagany jest komputer z dostępem do Internetu, dowolna przeglądarka internetowa oraz czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.

4. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o wydarzeniach, informacjach i wystawach KZHK poprzez okresowe wysyłanie wybranych treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

5. Subskrypcja newslettera polega na wpisaniu imienia oraz adresu poczty elektronicznej, którym dysponuje Użytkownik do formularza udostępnianego przez Krajowy Związek Hodowców Królików na stronie internetowej. Subskrypcja newslettera przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera. Użytkownik ma prawo do zmiany swoich danych osobowych, w tym celu należy napisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

6. Krajowy Związek Hodowców Królików nie będzie udostępniał powierzonych mu adresów poczty elektronicznej osobom czy podmiotom trzecim.

7. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, klikając na link rezygnacyjny znajdujący się na dole każdego z przesłanych listów elektronicznych.

8. Usunięcie konta pocztowego Użytkownika z bazy adresowej newslettera następuje natychmiastowo.

9. Użytkownik subskrybując newsletter wyraża zgodę na wysyłanie przez Krajowy Związek Hodowców Królików za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422) na konto e-mail Użytkownika oraz na przetwarzanie danych osobowych przez Krajowy Związek Hodowców Królików z siedzibą w Gnieźnie, 60-415, ul. Karpacka 36/37 w celach promocyjnych i marketingowych zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) o ochronie danych osobowych.

10. Krajowy Związek Hodowców Królików zastrzega sobie prawo do usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników albo dostarczanie treści bezprawnych.