Krajowy Związek Hodowców Królików

KZHK w Mediach

Licznik gości

2.png2.png0.png4.png4.png1.png
Dzisiaj:107
Wczoraj:255
W tygodniu:1915
W miesiącu:9751
Ogólnie:220441

Kto jest online

1
Online

logo nutrena min

Newsletter

Zapisz się do newslettera Krajowego Związku Hodowców Królików i bądź zawsze na bieżąco!

Ostatnie pożegnanie

prof cholewaZ wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Profesora Dr. hab. Ryszarda Cholewy. Pan Prof.dr.hab. Ryszard Cholewa w dniu 2.03.2002r. na Walnym Zebraniu Związku został powołany na Honorowego Prezesa Krajowego Związku Hodowców Królików. Pan Prof. te wszystkie lata był mocno zaangażowany w prowadzenie szkoleń,kursów i wystaw. Brał czynny udział w zebraniach i spotkaniach Związku jako osoba doradcza. Był odznaczony Złotą Odznaką Krajowego Związku Hodowców Królików.

Pan Prof. Ryszard Cholewa zmarł 21.05.2017r. Pogrzeb odbędzie się 25.05.2017r. (czwartek) Msza Św. w Kościele Pod Wezwaniem Matki Boskiej Os. Zwycięstwa 123 Poznań o godzinie 10.30. Pogrzeb na cmentarzu Sołeckim przy ul. Lutyckiej o godzinie 12.00

Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy współczucia - Członkowie Krajowego Związku Hodowców Królików

Autor teksu
Prezes Zygmunt Pohl

 

Przystąpienie do KZHK

wywiadKZHK mobilizuje do naboru nowych członków/hodowców w Swoje szeregi. Rośnijmy w siłę i dajmy nadzieję na nowy początek króliczarstwa w Polsce ku lepszej perspektywie hodowlanej tych wspaniałych zwierząt jakimi są króliki rasowe! 👊💪🐰🇵🇱️ Mamy nadzieję, że dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu Polska będzie się liczyła i zajmie godne miejsce na arenie międzynarodowej w Europie.

Sprawozdanie z Konferencji z Ministrem Rolnictwa Szepietowo 23.04.2017r

konferencja minW dniu 23.04.2017r (niedziela) na zaproszenie Prezesa Henryka Koca z Podlaskiego Związku Królików Rasowych i Drobiu Ozdobnego, odbyła się Konferencja w budynku Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.
Konferencja zorganizowana została pod przewodnictwem Kolegi Andrzeja Jagiełło ,który reprezentował wszystkie zainteresowane Związki będące na spotkaniu z Vice Ministrem Rolnictwa Jackiem Boguckim.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie

kroliki fbW związku z organizacją wystawy w Sielinku 3-4 czerwca 2017 r. prosimy o zgłaszanie się hodowców (członków KZHK) do pomocy przy organizacji wystawy w zakresie jak i funkcjach:

  • Pomoc przy rozstawianiu sprzętu wystawowego,
  • Przygotowanie katalogu,
  • Przyjmowanie królików,
  • Asystowania przy ocenie,
  • Pomocnicy komisarza wystawy,
  • Obsługi wystawy (karmienie),
  • Nadzoru nad ekspozycją zwierząt,
  • Przygotowanie katalogów
  • Sprzedaży katalogów,
  • Pomoc przy sprzątaniu sprzętu wystawowego.

Drodzy hodowcy pamiętajcie o tym, że każda wystawa jaką organizujemy to nasze wielkie wspólne ŚWIĘTO, dlatego też niech każdy wniesie jakiś minimalny wkład w kolejną już imprezę organizowaną dla Was. Kontakt osób zainteresowanych do Prezesa Grzegorza Bukowicza 668-690-456

Obowiązkowa rejestracja młodych królików w KZHK!

kroliki fbKZHK informuje, że za kilka tygodni nastąpi nowy etap w naszych hodowlach. Otóż wejdzie w życie stowarzyszenia obowiązek hodowcy o przesyłaniu informacji w formie wypełnionego ręcznie dokumentu (METRYKA_MIOTU-RODOWÓD.KARTA_MIOTU - kliknij tutaj aby pobrać!) o ilości zarejestrowanych na zasadach KZHK poszczególnych miotów młodych królików na adres REJESTRATORA powołanego (niebawem) z ramienia KZHK.
Prosimy zapoznać się z REGULAMINEM rejestracji (REGULAMIN_rejestrator - kliknij tutaj aby pobrać!)

Czytaj więcej...

Zaproszenie na "Zwyczajne Walne Zebranie"

kroliki fbZarząd Krajowego Związku Hodowców Królików w Gnieźnie zaprasza swoich członków na „Zwyczajne Walne Zebranie”, który odbędzie się w lipcu. Więcej informacji wkrótce.

Odwołanie wystawy 11-12.02.2017

informacjaZarząd Krajowego Związku Hodowców Królików z przykrością zawiadamia hodowców, wystawców oraz wszystkich zainteresowanych, że dostaliśmy od Poznańskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego oficjalną informacje, iż w związku z występowaniem na terenie wielkopolski, ognisk ptasiej grypy; Powiatowy Lekarze Weterynarii w Poznaniu odwołał organizowaną w dniach 11-¬12 luty 2017 r. Regionalna wystawę gołębi, drobiu ozdobnego i królików.
Wystawcy hodowcy którzy wpłacili wpisowe i opłaty klatkowe, chcąc uzyskać zwrot uiszczonej wpłaty lub przeznaczenie jej na składkę, czy też rodowody proszeni są o wypełnienie poniższego druku.

 

Do pobrania:

Wywiad z PREZESEM K.Z.H.K. - Grzegorz Bukowicz twarzą Naszego stowarzyszenia

wywiad

Wywiad z naszym prezesem w telewizji STK. "Tym razem w programie Nasi Mali Przyjaciele prezentujemy króliki. Jak należy się obchodzić z tymi stworzonkami, jakie króliki można podziwiać na wystawach, dlaczego warto mieć królika? - na te i inne pytania starał się nam odpowiedzieć Prezes Krajowego Związku Hodowców Królików - Grzegorz Bukowicz."

Czytaj więcej...

Informacja dla członków

skladka 2016Zarząd KZHK w Gnieźnie informuje, że zgodnie ze statutem naszego stowarzyszenia składkę członkowską za rok 2017 r. należy uiścić najpóźniej do 30 czerwca bieżącego roku. Wpłaty należy dokonać wyłącznie na związkowe konto.

Dane do przelewu:
Nr konta: PKO Bank Polski 15 1020 4160 0000 2202 0189 3981
Nazwa: Krajowy Związek Hodowców Królików w Gnieźnie
Adres (do przelewu): ul. Wolności 1/4, 62-200 Gniezno
Adres korespondencyjny: ul. Karpacka 36/37, 60-415 Poznań

Czytaj więcej...