Krajowy Związek Hodowców Królików

KZHK w Mediach

Licznik gości

2.png5.png0.png9.png3.png7.png
Dzisiaj:250
Wczoraj:239
W tygodniu:956
W miesiącu:5299
Ogólnie:250937

Kto jest online

8
Online

logo piast

logo nutrena min

Newsletter

Zapisz się do newslettera Krajowego Związku Hodowców Królików i bądź zawsze na bieżąco!

VIII Specjalistyczna KRAJOWA Wystawa Królików Rasowych – PNIEWY 2017

pniewy minmiejsce: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pniewach; ul. Wolności 20 62-045 Pniewy.
data: 27-29 października 2017 r.
Regulamin (kliknij tutaj aby pobrać!)

Bardzo miło jest Nam Państwa poinformować, iż mimo zniszczeń jakie doznało miasto Gniezno z dniem 11 sierpnia b.r. podczas przejścia katastrofalnej burzy, czego skutkiem było zdewastowanie hali wystawowej, na której miała się odbyć wystawa w Gnieźnie zarząd KZHK podjął uchwałę o zmianie miejsca organizacji na halę w Pniewach wedle zaistniałej sytuacji, by wystawa mogła się odbyć. Hala jaką Nam przydzielono jest to największy i najbardziej komfortowy oraz prestiżowy obiekt jak do tej pory, na którym mogliśmy zarządzić organizację tak ważnej dla nas wystawy jaką jest „VIII Specjalistyczna Wystawa Królików Rasowych”. Przy wystawie KZHK będzie również odbywała się „I Wystawa Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w Pniewach”. Mamy nadzieję jak co roku na zebranie jak największej ilości chętnych wystawców oraz przybyłych gości, byśmy mogli razem wspólnie świętować zaszczytne osiągniecia.

W sobotę tj. 28 października 2017 r. odbędzie się huczny bankiet dla hodowców, w ramach zwieńczenia końca kadencji wybranego zarządu na lata 2014 – 2018.

 

Zgłoszenie udziału w wystawie można dokonać w formie papierowej wysyłając je do dnia 17.10.2017 r. na adres: Krajowy Związek Hodowców Królików ul. Karpacka 36/37 60-415 Poznań lub drogą elektroniczną w wersji edytowalnej doc. lub Excel na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nb nc czyste

Przy wystawie K.Z.H.K. będzie się odbywały:

  • „I Wystawa Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w Pniewach”
  • „I Turniej Królików ras NOWOZELANDZKICH”

 

 

 

Sala: