Regulamin Newslettera

1. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez Krajowy Związek Hodowców Królików na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

2. Administratorem danych osobowych jest Krajowy Związek Hodowców Królików z siedzibą przy ul. Wolności 1/4, 62-200 Gniezno. W sprawach związanych z Pani/a danymi prosimy o kontakt na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Dane będą przetwarzane w celu rozsyłania newslettera na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody podczas rejestracji w usłudze newslettera.

4. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, przeniesienia, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

5. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

6. Dane osobowe będą przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na naszą rzecz usługi wsparcia, w tym usługi IT, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z nami i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Poza wymienionymi podmiotami Pani/Pana dane mogą zostać udostępnione wyłącznie na żądanie podmiotów upoważnionych do tego na podstawie przepisów prawa.

7. Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uzna Pani/Pan, że przetwarzając dane naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania zgody.

8. Dla korzystania z usługi wymagany jest komputer z dostępem do Internetu, dowolna przeglądarka internetowa oraz czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o wydarzeniach, informacjach i wystawach KZHK poprzez okresowe wysyłanie wybranych treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego. Subskrypcja newslettera polega na wpisaniu imienia oraz adresu poczty elektronicznej, którym dysponuje Użytkownik do formularza udostępnianego przez Krajowy Związek Hodowców Królików na stronie internetowej. Subskrypcja newslettera przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera. Użytkownik ma prawo do zmiany swoich danych osobowych, w tym celu należy napisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

9. Subskrypcję newslettera można anulować, klikając na link rezygnacyjny znajdujący się na dole każdego z przesłanych listów elektronicznych. Działanie to spowoduje cofnięcie wszystkich zgód i usunięcie wszelkich przetwarzanych danych. Usunięcie z bazy adresowej newslettera następuje natychmiastowo.

10. Użytkownik subskrybując newsletter wyraża zgodę na wysyłanie przez Krajowy Związek Hodowców Królików za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji. Przetwarzanie danych osobowych odbywać będzie na podstawie umowy o świadczenia usługi (t.j. art. 6 lit. ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”).

11. Krajowy Związek Hodowców Królików zastrzega sobie prawo do usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników albo dostarczanie treści bezprawnych.