Krajowy Związek Hodowców Królików

KZHK w Mediach

Licznik gości

3.png9.png5.png2.png1.png4.png
Dzisiaj:89
Wczoraj:232
W tygodniu:321
W miesiącu:4871
Ogólnie:395214

Kto jest online

2
Online

logo piast

vital min

unipasz min

sandezia logo

Newsletter

Zapisz się do newslettera Krajowego Związku Hodowców Królików i bądź zawsze na bieżąco!

skladka 2016Zarząd KZHK w Gnieźnie informuje, że zgodnie ze statutem naszego stowarzyszenia składkę członkowską za rok 2019r. należy uiścić najpóźniej do 30 czerwca bieżącego roku. Wpłaty należy dokonać wyłącznie na związkowe konto.

Dane do przelewu:
Nr konta: PKO Bank Polski 15 1020 4160 0000 2202 0189 3981
Nazwa: Krajowy Związek Hodowców Królików w Gnieźnie
Adres (do przelewu): ul. Kilińskiego 16, 62-200 Gniezno

kroliki fbZarząd Krajowego Związku Hodowców Królików z/s w Gnieźnie zaprasza na Walne Zebranie Członków. Zebranie odbędzie się w dniu 2 czerwca 2019r.(niedziela) w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej na sali bankietowej w miejscowości Kórnik pod Poznaniem (http://osp.kornik.pl). Adres lokalizacji ul. 20 Października 93 , 62-035 Kórnik. Porządek obrad zostanie zamieszczony wkrótce. Zapraszamy wszystkich Członków KZHK.

 

 

Do pobrania:

  • Porządek obrad (wkrótce)

 

kroliki fbW dniu 8 marca 2019 zarząd przyjął rezygancję pana Tadeusza Zienkowicza z funkcji skarbnika związku.

uwagaZarząd uprzejmie informuje o konieczności zamieszczania w tytułach przelewów szczegółowych informacji czego dotyczą, ułatwi to i przyspieszy realizację spraw, których dotyczą. Każdy przelew powinien zostać opisany numerem fermy oraz imieniem i nazwiskiem hodowcy. W przypadku opłat za rodowody konieczne jest również zawarcie adresu, na który mają zostać wysłane.

kroliki fbW bieżącym roku kalendarzowym składka członkowska wynosi 70 zł.

kroliki fbPragniemy poinformować, że w ramach serwisu kzhk.pl zaczęło działać forum dyskusyjne dla członków związku. Rejestracji na forum można dokonać, podając jako nazwę użytkownika numer fermy. Wkrótce na stronie pojawi się obszerna instrukcja wyjaśniająca krok po kroku zasadę działania forum. Równolegle prowadzone są również prace modyfikujące wygląd strony.

kroliki fbCzłonkowie naszego związku nie płacą opłaty klatkowej w ramach porozumienia między związkami. Regulamin na stronie na stronie organizatora (kliknij tutaj!)

podziekowania

DYMISJA

Informujemy, że dnia 9.12.2018r, na zebraniu Prezes Grzegorz Bukowicz złożył na ręce zarządu swoją dymisję. Jednocześnie Prezes podziękował za wspólną pracę, działalność dla Związku i zadeklarował pomoc w miarę możliwości czasowych przy wystawach, organizacjach itp.
Powodem rezygnacji są sprawy rodzinne, zawodowe i brak czasu na podejmowanie dalszych działań dla KZHK.
Prezesem pełniącym funkcję został jednogłośnie wybrany Artur Handzel.

PODZIĘKOWANIA

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Członkom oraz Zarządowi KZHK za czas, który z Państwem spędziłem. Był to dla mnie ogromny zaszczyt pełnić funkcję V-ce, a później Prezesa Krajowego Związku Hodowców Królików z/s w Gnieźnie. Chciałbym podziękować przede wszystkim moim zwolennikom, którzy zawsze mnie wspierali, ale również i przeciwnikom, ponieważ dzięki nim wiele się nauczyłem. Dziękuję Organizacjom, Urzędom, Związkom, Sponsorom z którymi współpracujemy i mam nadzieję, że nasze grono będzie się wciąż powiększać. Nie mogę zapomnieć o Sędziach KZHK i Sędziach z całej Polski za wspólne doświadczenia, wyjazdy, szkolenia, za wsparcie i pomoc.

Rezygnuję z funkcji z wielkim bólem serca, jednak rodzina i praca są dla mnie Priorytetem i nie jestem w stanie wygospodarować więcej czasu na dalszą działalność w KZHK. Nie chcę na siłę blokować miejsca, uważam, że są osoby, które dobrze i godnie poprowadzą nasze Stowarzyszenie. Udało nam się wspólnie wiele zbudować i wprowadzić związek na bardzo dobry poziom po wielu latach stagnacji. Wierzę, że możemy osiągnąć jeszcze więcej i dlatego jestem pełen nadziei, że wspólnie to osiągniemy. Pozostanę hodowcą i w miarę możliwości postaram się uczestniczyć w wystawach i działaniach w Związku. Zawsze będę wspierał nasz Związek mimo tego ,że ten rozdział w moim życiu się zakończył. Jeszcze raz dziękuję wszystkim. Do zobaczenia na wystawach.

Z wyrazami szacunku

Grzegorz Bukowicz

 

1aZwiązek stara się iść z duchem czasu i jak najlepiej ulepszać nawet detale i szczegóły dla naszych członków Stowarzyszenia. Mamy dla Państwa nową niespodziankę w formie nowych legitymacji członkowskich. Legitymacja charakteryzuje się estetyką wykonania, jedynym i niepowtarzalnym wzorem. Odchodzimy od starych książeczek , które służyły nam wiele lat. Pieczątkę stawianą na przedłużenie członkostwa zastąpi naklejka z hologramem nr 2 widocznym na zdjęciu.

Przedstawiamy nowy wzór legitymacji. Wymiana legitymacji nie jest obowiązkowa. Obowiązkowo otrzymują nowo zapisujący się członkowie. Produkcja starych została wycofana.

Aby otrzymać trzeba:

1. Zamawiamy legitymację wpłacając na konto KZHK nr 15 1020 4160 0000 2202 0189 3981 z dopiskiem w tytule przelewu "nowa legitymacja"

2. Koszt 15zł / szt.

3. Dane do legitymacji przesyłamy w formie papierowej na adres do korespondencji Gwiazdowo 1/1, 62-025 Kostrzyn lub na adres mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4. Dane jakie muszą się znaleźć to: Imię, nazwisko, dokładny adres, nr. tel, nr fermy. UWAGA !!! Wszelkie dane wypełniamy czytelnie, drukowanymi literami. Zarząd nie odpowiada za błędy lub nieczytelne dane wynikające z źle wypełnionych wniosków.

5. Pod każdym wypisanym wnioskiem z danymi do legitymacji dołączamy na końcu wpis o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych przez KZHK zgodnymi z przepisami RODO.

6. Wszelkie pytania kierujemy poprzez formularz kontaktowy w zakładce kontakt

7. Zdjęcie legitymacyjne przesyłamy w formie skanu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną wraz z wnioskiem w formie papierowej na adres do korespondencji.

Zamówienia zbieramy od dnia opublikowania ogłoszenia na stronie

1rHOLOGRAM

 

kroliki fbWszelkie korespondencje,wnioski,uwagi,deklaracje członkowskie i inne wysyłamy na nowy adres: Ul. Człuchowska 19, 60-434 Poznań