Krajowy Związek Hodowców Królików

Zaproszenie na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków KZHK

kroliki fbZarząd Krajowego Związku Hodowców Królików z/s w Gnieźnie zaprasza na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków. Zebranie odbędzie się w dniu 24 czerwca 2018r.(niedziela) w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej na sali bankietowej w miejscowości Kórnik pod Poznaniem (http://osp.kornik.pl). Adres lokalizacji ul. 20 Października 93 , 62-035 Kórnik. Pierwszy termin zebrania godzina 8.00 drugi termin godzina 9.00 Zapraszamy wszystkich Członków KZHK.
Do pobrania:

 

Szkolenia Związkowe KZHK i Federacyjne PZHKR do Oceny fenotypu królików rasowych - Nabór 2018

kroliki fbW związku z rozwojem Krajowego Związku Hodowców Królików oraz współpracy przy Federacji PZHKR rozpoczynamy nabór kandydatów na asystentów oceny fenotypu królików rasowych do KZHK oraz kandydatów na asystentów kwalifikowanych i sędziów do Federacji PZHKR.

Osoby zainteresowne , które posiadają w KZHK dokumenty potwierdzające asysty z Wystaw oraz dokumenty sędziowskie KZHK, zostają zakwalifikowane do szkolenia FEDERACYJNEGO.

Osoby zainteresowane ubieganiem się o kandydata na asystenta w KZHK rozpoczynają szkolenia od bierzącego roku 2018. Zgłoszenia osób zainteresowanych prosimy kierować pod nr tel. Prezesa KZHK Pana Grzegorza Bukowicza 668-690-456, termin do 11.02.2018

Serdecznie zapraszamy

I Walny Zjazd Delegatów stowarzyszeń - członków założycieli

pzhkr minSz.P. w dniu 21.01.2018r. w m. Brzeziny k/Łodzi odbył się I Walny Zjazd Delegatów stowarzyszeń- członków założycieli, nowo powołanego związku stowarzyszeń pod nazwą Polski Związek Hodowców Królików Rasowych. W Zjeździe uczestniczyło 18 delegatów i 10 zaproszonych gości. Dla hodowców i sympatyków tych wspaniałych zwierząt, jest to historyczne wydarzenie dlatego, że po II wojnie światowej, w Polsce niebyło organizacji, która by reprezentowała wyłącznie interesy hodowców królików rasowych.

Czytaj więcej...

ANGORY powracają do łask hodowców!

angoryNa chwilę obecną mamy jednego hodowcę zrzeszonego w KZHK, tej tak bardzo cieszącej oczy i rzadko spotykanej rasy na wystawach w Polsce. Zachęcamy pasjonatów do wejścia w kontakty z hodowcami tej rasy, by różnorodność zarówno w hodowlach jak i na wystawach, nie dała zapomnieć młodszemu pokoleniu o ANGORZE.

Znane nam kontakty z hodowcami Angor:

 

Informacja dla członków

skladka 2016Zarząd KZHK w Gnieźnie informuje, że zgodnie ze statutem naszego stowarzyszenia składkę członkowską za rok 2018r. należy uiścić najpóźniej do 30 czerwca bieżącego roku. Wpłaty należy dokonać wyłącznie na związkowe konto.

Dane do przelewu:
Nr konta: PKO Bank Polski 15 1020 4160 0000 2202 0189 3981
Nazwa: Krajowy Związek Hodowców Królików w Gnieźnie
Adres (do przelewu): ul. Wolności 1/4, 62-200 Gniezno
Adres korespondencyjny: ul. Karpacka 36/37, 60-415 Poznań

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z Konferencji z Ministrem Rolnictwa Szepietowo 23.04.2017r

konferencja minW dniu 23.04.2017r (niedziela) na zaproszenie Prezesa Henryka Koca z Podlaskiego Związku Królików Rasowych i Drobiu Ozdobnego, odbyła się Konferencja w budynku Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.
Konferencja zorganizowana została pod przewodnictwem Kolegi Andrzeja Jagiełło ,który reprezentował wszystkie zainteresowane Związki będące na spotkaniu z Vice Ministrem Rolnictwa Jackiem Boguckim.

Czytaj więcej...

Wywiad z PREZESEM K.Z.H.K. - Grzegorz Bukowicz twarzą Naszego stowarzyszenia

wywiad

Wywiad z naszym prezesem w telewizji STK. "Tym razem w programie Nasi Mali Przyjaciele prezentujemy króliki. Jak należy się obchodzić z tymi stworzonkami, jakie króliki można podziwiać na wystawach, dlaczego warto mieć królika? - na te i inne pytania starał się nam odpowiedzieć Prezes Krajowego Związku Hodowców Królików - Grzegorz Bukowicz."

Czytaj więcej...