Krajowy Związek Hodowców Królików

KZHK w Mediach

Licznik gości

6.png5.png1.png5.png7.png9.png
Dzisiaj:15
Wczoraj:125
W tygodniu:140
W miesiącu:840
Ogólnie:651579

Kto jest online

1
Online

logo piast

vital min

reproduktor eu min

sandezia logo

karma tech

Newsletter

Zapisz się do newslettera Krajowego Związku Hodowców Królików i bądź zawsze na bieżąco!

W miejscowości Książ Wielkopolski w dniu 6 listopada 2015rjubileusz relacja min. odbyły się obchody Jubileuszu 20-lecia Krajowego Związku Hodowców Królików. Członków naszego stowarzyszenia ugościła restauracja Słoneczny Dwór. Za zorganizowanie piątkowej imprezy największe podziękowania należą się Skarbnikowi Waldemarowi Szymańskiemu, który podjął się organizacji i opracował przebieg uroczystości 20-lecia KZHK.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 19-stej przywitaniem przybyłych gości, po czym jeden z najstarszych członków związku Pan Stanisław Andrzejewski wraz z Vice Prezesem Grzegorzem Bukowiczem wspólną przemową dokonali otwarcia obchodów 20-lecia.

Następnie symboliczny toast szampanem poprzedził uroczystą kolację.

Po kolacji czekając na słodki poczęstunek przystąpiliśmy do najważniejszego punktu obchodów, gdzie Skarbnik Waldemar Szymański i Vice Prezes Grzegorz Bukowicz wręczali każdemu obecnemu hodowcy pamiątkowe upominki w postaci dyplomu, złotego medalu w etui oraz buttonu z logo KZHK. Rozdanie upominków zakończyło zrobieniem wspólnego zdjęcia pamiątkowego.

Wszyscy hodowcy w czasie degustacji wspaniałych wypieków, przy filiżance kawy rozwijali rozmowy na temat naszego związku, wspominali początki działalności, wycieczki na które wyjeżdżali w celu pozyskania nowego materiału hodowlanego. Najstarsi członkowi związku Pana Andrzeja Kaczmarek i Stanisław Andrzejewski, opowiadali młodszym kolegom o początkach powstania naszego stowarzyszenia. Wspominaliśmy także działaczy takich jak śp. Stanisław Sroka, śp. Stanisław Tomczak o których nie możemy zapominać.

Jedną z części programu była prezentacja i odczytanie podziękowań, które wszyscy wspólnie przygotowaliśmy dla Pana Zygmunta Pohla za wiele lat działalności i starań na rzecz rozwoju Krajowego Związku Hodowców Królików. Niestety były już Prezes był nieobecny na uroczystości, nad czym ubolewamy.

Impreza okolicznościowa trwała bardzo długo, najwytrwalsi dobrze się bawiąc wytrzymali nawet do późnych godzin nocnych. Wszystkim, którzy przybyli serdecznie dziękujemy za obecność na obchodach 20-lecia. Padły miłe słowa w kierunku organizatorów, wiele pozytywnych opinii, a co najważniejsze w śród hodowców panowało ogromne zadowolenie, że odbyła się Impreza Jubileuszowa. Hodowcy wnioskowali aby takie imprezy odbywały się częściej niż raz na dwadzieścia lat. Wszystko przed nami, wszystko w rękach i zaangażowaniu hodowców.

Dziękujemy za przemiłą atmosferę, mamy powód do dumy i wspaniałych wspomnień.

DSC 0336


GALERIA:


Relacje opracował:
Waldemar Szymański, Grzegorz Bukowicz

Autorzy galerii zdjęć: Grzegorz Bukowicz, Jarosław Jaskuła