Krajowy Związek Hodowców Królików

KZHK w Mediach

Licznik gości

3.png6.png8.png7.png0.png1.png
Dzisiaj:5
Wczoraj:261
W tygodniu:5
W miesiącu:4746
Ogólnie:368701

Kto jest online

1
Online

logo piast

vital min

unipasz min

Newsletter

Zapisz się do newslettera Krajowego Związku Hodowców Królików i bądź zawsze na bieżąco!

Dymisja Prezesa i Podziękowania dla Członków Związku KZHK

podziekowania

DYMISJA

Informujemy, że dnia 9.12.2018r, na zebraniu Prezes Grzegorz Bukowicz złożył na ręce zarządu swoją dymisję. Jednocześnie Prezes podziękował za wspólną pracę, działalność dla Związku i zadeklarował pomoc w miarę możliwości czasowych przy wystawach, organizacjach itp.
Powodem rezygnacji są sprawy rodzinne, zawodowe i brak czasu na podejmowanie dalszych działań dla KZHK.
Prezesem pełniącym funkcję został jednogłośnie wybrany Artur Handzel.

PODZIĘKOWANIA

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Członkom oraz Zarządowi KZHK za czas, który z Państwem spędziłem. Był to dla mnie ogromny zaszczyt pełnić funkcję V-ce, a później Prezesa Krajowego Związku Hodowców Królików z/s w Gnieźnie. Chciałbym podziękować przede wszystkim moim zwolennikom, którzy zawsze mnie wspierali, ale również i przeciwnikom, ponieważ dzięki nim wiele się nauczyłem. Dziękuję Organizacjom, Urzędom, Związkom, Sponsorom z którymi współpracujemy i mam nadzieję, że nasze grono będzie się wciąż powiększać. Nie mogę zapomnieć o Sędziach KZHK i Sędziach z całej Polski za wspólne doświadczenia, wyjazdy, szkolenia, za wsparcie i pomoc.

Rezygnuję z funkcji z wielkim bólem serca, jednak rodzina i praca są dla mnie Priorytetem i nie jestem w stanie wygospodarować więcej czasu na dalszą działalność w KZHK. Nie chcę na siłę blokować miejsca, uważam, że są osoby, które dobrze i godnie poprowadzą nasze Stowarzyszenie. Udało nam się wspólnie wiele zbudować i wprowadzić związek na bardzo dobry poziom po wielu latach stagnacji. Wierzę, że możemy osiągnąć jeszcze więcej i dlatego jestem pełen nadziei, że wspólnie to osiągniemy. Pozostanę hodowcą i w miarę możliwości postaram się uczestniczyć w wystawach i działaniach w Związku. Zawsze będę wspierał nasz Związek mimo tego ,że ten rozdział w moim życiu się zakończył. Jeszcze raz dziękuję wszystkim. Do zobaczenia na wystawach.

Z wyrazami szacunku

Grzegorz Bukowicz