Krajowy Związek Hodowców Królików

KZHK w Mediach

Licznik gości

3.png9.png5.png2.png1.png4.png
Dzisiaj:89
Wczoraj:232
W tygodniu:321
W miesiącu:4871
Ogólnie:395214

Kto jest online

2
Online

logo piast

vital min

unipasz min

sandezia logo

Newsletter

Zapisz się do newslettera Krajowego Związku Hodowców Królików i bądź zawsze na bieżąco!

podziekowania

DYMISJA

Informujemy, że dnia 9.12.2018r, na zebraniu Prezes Grzegorz Bukowicz złożył na ręce zarządu swoją dymisję. Jednocześnie Prezes podziękował za wspólną pracę, działalność dla Związku i zadeklarował pomoc w miarę możliwości czasowych przy wystawach, organizacjach itp.
Powodem rezygnacji są sprawy rodzinne, zawodowe i brak czasu na podejmowanie dalszych działań dla KZHK.
Prezesem pełniącym funkcję został jednogłośnie wybrany Artur Handzel.

PODZIĘKOWANIA

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Członkom oraz Zarządowi KZHK za czas, który z Państwem spędziłem. Był to dla mnie ogromny zaszczyt pełnić funkcję V-ce, a później Prezesa Krajowego Związku Hodowców Królików z/s w Gnieźnie. Chciałbym podziękować przede wszystkim moim zwolennikom, którzy zawsze mnie wspierali, ale również i przeciwnikom, ponieważ dzięki nim wiele się nauczyłem. Dziękuję Organizacjom, Urzędom, Związkom, Sponsorom z którymi współpracujemy i mam nadzieję, że nasze grono będzie się wciąż powiększać. Nie mogę zapomnieć o Sędziach KZHK i Sędziach z całej Polski za wspólne doświadczenia, wyjazdy, szkolenia, za wsparcie i pomoc.

Rezygnuję z funkcji z wielkim bólem serca, jednak rodzina i praca są dla mnie Priorytetem i nie jestem w stanie wygospodarować więcej czasu na dalszą działalność w KZHK. Nie chcę na siłę blokować miejsca, uważam, że są osoby, które dobrze i godnie poprowadzą nasze Stowarzyszenie. Udało nam się wspólnie wiele zbudować i wprowadzić związek na bardzo dobry poziom po wielu latach stagnacji. Wierzę, że możemy osiągnąć jeszcze więcej i dlatego jestem pełen nadziei, że wspólnie to osiągniemy. Pozostanę hodowcą i w miarę możliwości postaram się uczestniczyć w wystawach i działaniach w Związku. Zawsze będę wspierał nasz Związek mimo tego ,że ten rozdział w moim życiu się zakończył. Jeszcze raz dziękuję wszystkim. Do zobaczenia na wystawach.

Z wyrazami szacunku

Grzegorz Bukowicz