Krajowy Związek Hodowców Królików

KZHK w Mediach

Licznik gości

6.png7.png0.png0.png6.png8.png
Dzisiaj:158
Wczoraj:175
W tygodniu:648
W miesiącu:4792
Ogólnie:670068

Kto jest online

1
Online

logo piast

vital min

reproduktor eu min

sandezia logo

karma tech

Newsletter

Zapisz się do newslettera Krajowego Związku Hodowców Królików i bądź zawsze na bieżąco!

aktywny hodowca

Zarząd Krajowego Związku Hodowców Królików ogłasza konkurs dla członków, którzy reprezentują związek na wystawach hodowców. Konkurs polega na uzbieraniu jak największej ilości punktów, sposób przyznawania punktów wygląda następująco: za każdy zdobyty tytuł championa w wystawie 5 punktów, za tytuł v-ce championa 4 punkty. Punktacja przyznawana jest także za liczbę wystawionych królików: za 10 osobników 2 punkty, za 15 osobników 3 punkty, a za 20 osobników 4 punkty. Ponadto za championa kolekcji K4 przyznawane jest 10 punktów, a za v-ce championa kolekcji K4 5 punktów.

Do punktacji uwzględniane są wystawy: wystawa w Żychlinie, wystawa w Pniewch, wystawa wieluńska, wystawa łódzka, wystawa lubelska, wystawa świętokrzyska oraz wystawa podlaska. Punktacja nie jest przyznawana za wystawy organizowane przez ośrodki doradctwa rolniczego.

Nagrody przedstawiają się następująco:

  • 1 miejsce - bon 500 zł do realizacji w futerkowe.pl
  • 2 miesjce - bon 300 zł do realizacji w futerkowe.pl
  • 3 miejsce - bon 200 zł do realizacji w futerkowe.pl

W przypadku uzyskania wynków ex aequo będzie brana pod uwagę ilość przyznanych tytułów championa. Konkurs potrwa od wystawy w Żychlinie (wrzesień 2022) do marca 2023. W konkursie mogą brać udział jedynie członkowie związku.