Krajowy Związek Hodowców Królików

KZHK w Mediach

Licznik gości

7.png1.png3.png7.png7.png9.png
Dzisiaj:3
Wczoraj:131
W tygodniu:862
W miesiącu:4105
Ogólnie:713779

Kto jest online

1
Online

logo piast

vital min

reproduktor eu min

sandezia logo

karma tech

Newsletter

Zapisz się do newslettera Krajowego Związku Hodowców Królików i bądź zawsze na bieżąco!

gratulacje

Zarząd Krajowego Związku Hodowców Królików ma przyjemność ogłosić oficjalne wyniki konkursu Aktywny Hodowca. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i składamy serdeczne gratulacje dla zwycięzców. Nagrody zostaną uroczyście wręczone podczas najbliższego walnego zebrania członków KZHK.

Poniżej prezentujemy listę wyników:

  1. Zieliński Krzysztof (583-P) - 84 pkt
  2. Michalak Marcin (400-P) - 77 pkt
  3. Horłoza Łukasz (600-P) - 57 pkt

  4. Chmiel Mariusz (450-P) - 50 pkt
  5. Olejniczak Przemysław (113-P) - 48 pkt
  6. Przybyła Jan (778-P) - 37 pkt
  7. Stachowiak Piotr (368-P) - 33 pkt
  8. Kijewski Tomasz (606-P) - 31 pkt
  9. Bartkowiak Michał i Joanna (651-P) - 30 pkt
  10. Czajkowski Wojciech (207-P) - 21 pkt
          Gzyl Wojciech (184-P) - 21 pkt
          Kociemba Krzysztof - 21 pkt
  11. Piasek Piotr i Lucyna (684-P) - 18 pkt
          Grosman Marek (650-P) - 18 pkt
  12. Matuszak Dariusz (112-P) - 17 pkt
          Kruszyk Jarosław (472-P) - 17 pkt
  13. Jurek Paweł (781-P) - 15 pkt
          Poprawski Michał (471-P) - 15 pkt
          Czapla Julia (972-P) - 15 pkt
          Serkowski Tomasz (304-P) - 15 pkt
          Spychała Radosław (902-P) - 15 pkt
  14. Dydak Piotr (520-P) - 14 pkt
          Warda Marek (286-P) - 14 pkt
  15. Sypion Damian (765-P) - 10 pkt
          Kozłowski Piotr - 10 pkt
          Łukasiewicz Igor (485-P) - 10 pkt
          Handzel Artur (710-P) - 10 pkt
  16. Walenciak Michał (586-P) - 9 pkt
          Staniszewska Ewelina (407-P) - 9 pkt
  17. Kaczmarek Gabriel (535-P) - 8 pkt
  18. Winiarczyk Paweł (524-P) - 7 pkt
          Koberski Artur (334-P) - 7 pkt
  19. Różagórski Jacek (443-P) - 6 pkt
          Bochen Piotr (638-P) - 6 pkt
          Baran Justyna (364-P) - 6 pkt
          Ulatowski Michał (811-P) - 6 pkt
  20. Lamenta Piotr (831-P) - 5 pkt
          Gozerda Monika (841-P) - 5 pkt
          Górecki Grzegorz (518-P) - 5 pkt
  21. Lembowicz Jarosław - 4 pkt
          Sulimowska Ewa (626-P) - 4 pkt
          Siuda Dawid (750-P) - 4 pkt
          Skierka Patryk (747-P) - 4 pkt
  22. Grabowski Rafał (715-P) - 3 pkt
          Król Przemysław (697-P) - 3 pkt
  23. Trubiłowicz Kamila (345-P) - 2 pkt
          Migasiewicz Patryk i Patrycja (225-P) - 2 pkt
          Krupa Zbigniew (266-P) - 2 pkt
          Walkowiak Waldemar (531-P) - 2 pkt