Krajowy Związek Hodowców Królików

KZHK w Mediach

Licznik gości

3.png7.png6.png1.png3.png6.png
Dzisiaj:17
Wczoraj:240
W tygodniu:962
W miesiącu:4964
Ogólnie:376136

Kto jest online

2
Online

logo piast

vital min

unipasz min

Newsletter

Zapisz się do newslettera Krajowego Związku Hodowców Królików i bądź zawsze na bieżąco!

Dożynki Miejskie Poznań 2016 - RELACJA

dozynki poznan relacja minJak co roku zostaliśmy zaproszeni przez Prezydenta Miasta Poznania na Dożynki Miejskie,które odbyły się 27 sierpnia bieżącego roku. Wraz z kolegami z Poznańskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych spędziliśmy wesoły dzień przy muzyce na dożynkach, przy grillu i bardzo miłej atmosferze. KZHK zorganizował pokaz królików między innymi można było zobaczyć takie rasy jak: Wiedeńskie Niebieskie, Białe, Szare i Małe Barany. Dużym wyróżnieniem dla nas były odwiedziny nas telewizji WTK, gdzie nasz Wiceprezes Pan Stanisław Andrzejewski niczym Rzecznik prasowy udzielił wywiadu. Osoby wystawiające króliki to Jarosław Jaskuła, Artur Hendzel z rodziną i Grzegorz Bukowicz. Składamy podziękowania dla Pani Barbary Woźniak za możliwość udziału w Dożynkach Poznańskich.

Ogromne podziękowania za zaangażowanie i za ogromną pomoc w rozłożeniu i przygotowaniu pokazu dla Pana Artura Hendzel z rodziną. Zapraszam do krótkiej fotorelacji i wywiadu (link wkrótce).

Serdecznie dziękujemy za podziękowania z Urzędu Miasta Poznania dla Krajowego Związku Hodowców Królików za Udział w Dożynkach Miejskich w Poznaniu.

podziekowania dozynki poznan 

Wywiad z wiceprezesem KZHK Stanisławem Andrzejewskim w telewizji WTK Play (2:06 min):

Źródło: Telewizja WTK

 

GALERIA: