Krajowy Związek Hodowców Królików

KZHK w Mediach

Licznik gości

7.png2.png1.png2.png5.png7.png
Dzisiaj:118
Wczoraj:156
W tygodniu:528
W miesiącu:2570
Ogólnie:721257

Kto jest online

2
Online

logo piast

vital min

reproduktor eu min

sandezia logo

karma tech

Newsletter

Zapisz się do newslettera Krajowego Związku Hodowców Królików i bądź zawsze na bieżąco!

009W dniach 10-11 września 2022r. na terenie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie odbyła się III Regionalna Wystawa Królików Młodych i Dorosłych. 
W tegorocznej imprezie wzięli udział hodowcy i miłośnicy królików nie tylko z naszego związku.
 Wystawie wzięło udział 79 wystawców z całej Polski, Litwy, Niemiec którzy łącznie zaprezentowali 717 szt. królików 51 różnych ras i odmian. W sobotę (tj. 09.09) odbyła się ocena zwierząt zaprezentowanych na wystawie. Wyłonione zostały Championy, v-ce championy oraz osobniki wyróżnione w swojej kategorii.

W skład komisji sędziowskiej wchodzili:
 dr inż. Grzegorz Otulakowski, Jarosław Lembowicz, Arkadiusz Stachowski, Jarosław Kruszyk, Dawid Tomalik, Helmut Burish, Andres Lochmann, Stanisław Wysokiński, Krystian Gradowski, Krzysztof Wróbel, Mariusz chmiel, Uwe Paulenz, 
Fabian Pohl, Jarosław Wojciechowski.


Zwycięzcą serdecznie GRATULUJEMY. 
Szczególne gratulacje kierujemy do Pana Wojciecha Gzyla zadobycie tytułu MISTRZA WYSTAWY oraz do Państwa Joanny i Michała Bartkowiak za zdobycie tytułu MISTRZOWSKIEJ KOLEKCJI K4 WYSTAWY.


Pełen wykaz punktacji i ocen królików znajduje się w załączniku z katalogiem wystawy.
 W niedzielę (tj.10.09) zaszczycił nas gościnnie swoją obecnością założyciel naszego związku i zarazem honorowy członek Pan Zygmunt Pohl.
 Dziękujemy za przybycie i uczestnictwo w rozdaniu zwycięskich pucharów.
Również w niedzielę na terenie obok hali wystawowej odbyła się giełda zwierząt gdzie hodowcy mogli sprzedać nadwyżki swoich hodowli. Mimo niepogody giełda cieszyła się zainteresowaniem.Z tego miejsca chcielibyśmy złożyć ogromne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w organizacji wystawy Panu Stanisławowi Bielikowi (staroście konińskiemu), Pani mgr inż Annie Matczak-Gaj (dyrektor zespołu Szkół w Żychlinie) oraz wszystkim sponsorom.

 Podziękowania kierujemy także do wszystkich kolegów, hodowców za pomoc i ogrom pracy, jaki włożyli przy realizacji tego projektu.
 Wielkie Dziękuje również wszystkim tym, którzy pomogli przy rozkładaniu i składaniu sprzętu wystawowego i również posprzątanie hali po imprezie. Cieszymy się, że są wśród nas osoby, na które można liczyć. OGROMNIE DZIĘKUJEMY.

 Wszystkim hodowcom dziękujemy za przybycie do Żychlina i zaprezentowanie swoich zwierząt. Jeszcze raz gratulujemy tegorocznym zwycięzcom i zapraszamy na kolejne wystawy. A tym, którym tym razem się nie udało życzymy wytrwałości w dążeniu do osiągania sukcesów.
Jak powiedział nasz kolega: „Potrzebna jest praca, praca i jeszcze raz praca i zaangażowanie w realizacji pasji...”. 

Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem, mamy nadzieje, że za rok także się spotkamy w Żychlinie.

Pozdrawiamy 
zarząd KZHK

Katalog z wystawy Konin 2022 (plik PDF) -> kliknij tutaj!

GALERIA: