Krajowy Związek Hodowców Królików

KZHK w Mediach

Licznik gości

2.png6.png9.png6.png6.png9.png
Dzisiaj:217
Wczoraj:232
W tygodniu:1025
W miesiącu:6658
Ogólnie:269669

Kto jest online

5
Online

logo piast

vital min

logo nutrena min

Newsletter

Zapisz się do newslettera Krajowego Związku Hodowców Królików i bądź zawsze na bieżąco!

Wystawa Gniezno 2014 - RELACJA

DSCF0873Dnia 11-12.10.2014 odbyła się V Specjalistyczna Wystawa Królików Rasowych w Gnieźnie. Na wystawie zostało zaprezentowane 370 sztuk królików różnych ras. Organizator wystawy: KZHK - Krajowy Związek Hodowców Królików.

 

 

 

 


Nagrodzone osobniki:

  • Belgijski Olbrzym Biały
    Cerkaski Piotr i Roman: Champion
    Staniecki Sylwester: V-ce Champion
  • Belgijski Olbrzym Szary
    Krupa Zbigniew i Maciej: Puchar Prezesa, Kolekcja K4 II Miejsce
    Stachowski Arkadiusz: Mistrz Wystawy, Champion, V-ce Champion, Kolekcja K4 III Miejsce
    Wardęcki Jarosław: V-ce Champion
    Błaszczyk Andrzej: V-ce Champion, Kolekcja K4 I Miejsce
    Cerkaski Piotr i Roman: V-ce Champion, Kolekcja K3 III Miejsce
    Drygas Roman: V-ce Champion, Kolekcja K3 II Miejsce
  • Belgijski Olbrzym Szynszylowaty
    Andrzejewski Stanisław: Champion
  • Francuski Baran Szary
    Drygas Roman: Champion, V-ce Champion, Kolekcja K4 II Miejsce
    Bednarczyk Daniel: V-ce Champion
  • Francuski Baran Żelazisty
    Bednarczyk Daniel: Champion
  • Francuski Baran Madagaskarowy
    Małolepszy Eugeniusz: V-ce Champion
  • Olbrzym Srokacz Czarny
    Szymanowski Leszek: Champion
    Wojciechowski Jarosław: V-ce Champion
  • Olbrzym Srokacz Niebieski
    Wojciechowski Jarosław: Champion
  • Olbrzym Srokacz Hawana
    Poprawski Michał: V-ce Champion
  • Syjamski Wielki Niebieski
    Waldemar Walkowiak: Champion
  • Termondzki
    Cerkaski Piotr i Roman: Champion
  • Wiedeński Niebieski
    Szymanowski Leszek: Champion
    Krysiak Grzegorz: V-ce Champion, Kolekcja K4 II Miejsce i K3 III Miejsce
  • Wiedeński Czarny
    Chmiel Mariusz: Champion, Kolekcja K4 II Miejsce
    Rembowski Grzegorz: V-ce Champion, Kolekcja K4 II Miejsce i K3 II Miejsce
  • Wiedeński Szary
    Górecki Grzegorz: V-ce Champion
  • Wiedeński Niebiesko-Szary
    Chmiel Mariusz: Champion i V-ce Champion, Kolekcja K4 III Miejsce
  • Nowozelandzki Czerwony
    Walkowiak Waldemar: Champion
    Nowakowski Sebastian: 2 x V-ce Champion
    Stachowiak Piotr: V-ce Champion
  • Nowozelandzki Biały
    Pawlak Jacek i Dawid: Champion i 2 x V-ce Champion, Kolekcja K4 II Miejsce
    Chmiel Mariusz: V-ce Champion
  • Kalifornijski Czarny
    Stachowiak Piotr: Champion i 2 x V-ce Champion, Kolekcja K4 I Miejsce
    Lewandowski Artur: V-ce Champion
    Piaskowski Arkadiusz: V-ce Champion
    Walkowiak Waldemar: V-ce Champion, Kolekcja K4 II Miejsce
    Walenciak Michał: V-ce Champion
    Chmiel Mariusz: V-ce Champion, Kolekcja K4 2 x III Miejsce
  • Kalifornijski Hawana
    Piaskowski Arkadiusz: Champion
    Pawlak Jacek i Dawid: V-ce Champion, Kolekcja K4 III Miejsce
  • Castorex
    Łaszkiewicz Sławomir: Champion i V-ce Champion
    Cerkaski Piotr i Roman: V-ce Champion
  • Wielki Jasnosrebrzysty
    Bubacz Marek: Champion
  • Rex Szynszyl
    Andrzejewski Stanisław: Champion, Kolekcja K4 III Miejsce
  • Hawana
    Nowak Patryk: Champion, Kolekcja K4 II Miejsce
  • Burgundzki
    Nowak Patryk: Champion
  • Hermelin
    Lembowicz Jarosław: Champion
    Nowak Patryk: V-ce Champion
  • Rex Dalmatyński
    Paprzycki Leszek: Champion

RELACJA Z TV GNIEZNO:

 

GALERIA:

 

GALERIE Z POSZCZEGÓLNYCH DNI:

10 października (piątek):

11 października (sobota):

12 października (niedziela):