Krajowy Związek Hodowców Królików

KZHK w Mediach

Licznik gości

6.png9.png7.png8.png6.png1.png
Dzisiaj:139
Wczoraj:151
W tygodniu:976
W miesiącu:4716
Ogólnie:697861

Kto jest online

4
Online

logo piast

vital min

reproduktor eu min

sandezia logo

karma tech

Newsletter

Zapisz się do newslettera Krajowego Związku Hodowców Królików i bądź zawsze na bieżąco!

pniewy 2022 relacjaW dniach 14-16 października 2022r. w Pniewach odbyła się XII Regionalna Wystawa Królików Młodych i Dorosłych. Na terenie hali sportowej swoje zwierzęta przywiozło 96 hodowców, miłośników futrzaków z całej Polski oraz hodowcy z Niemiec. W tegorocznej ekspozycji zaprezentowano 866 szt. królików różnych ras i odmian barwnych. W piątek odbyła się ocena sędziowska. Wyłonione zostały Championy, V-ce Championy, oraz osobniki z wyróżnieniem w danej kategorii zgodnie z regulaminem wystawy.

Wszystkim właścicielom nagrodzonych królików ogromnie gratulujemy. Zostały również przyznane tytuły “Mistrzowskie” i tak tytuł Mistrza Wystawy otrzymał Pan Artur Handzel za królika rasy wiedeński niebieski (98.0 pkt) oraz Mistrza Kolekcji K4 w dorosłych Pan Piotr Pietraszczyk za króliki rasy francuski baran szary (387,5 pkt.)

W katalogu zamieszczonym w załączniku można zapoznać się z pełną punktacją i oceną sędziów. Korzystając z okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym stałym sponsorom bez których impreza nie była by taka sama.
Dziękujemy : Gminie Lwówek, Gminie Pniewy, firmie Futerkowe.pl, firmie Piast, firnie TDAGRO, firmie Borowczyk, Radiu Wielkopolska a jednocześnie zapraszamy do współpracy przy kolejnych naszych projektach.
Również z tego miejsca chcemy gorąco podziękować kolegom i koleżankom za zaangażowanie w organizacje przedsięwzięcia jakim jest wystawa i oczywiście wszystkim tym którzy pomagali przy rozkładaniu i sprzątaniu sprzętu wystawowego w hali.
Wystawa cieszyła się sporym zainteresowaniem zarówno wśród hodowców jak i osób zwiedzających. Jesteśmy zadowoleni, że po raz kolejny udało nam się zorganizować pokaz królików, dzięki czemu mogliśmy się spotkać i wymienić doświadczeniami, a być może w kimś narodzi się nowa pasja lub zamiłowanie do innej rasy.
W tym roku na Wystawie eksponowano naprawdę bardzo wiele ras królików i takich które mogliśmy oglądać po raz pierwszy na naszych Wystawach, jak np. rasa miśnieński baran żółty czy turyngski satynowy.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.
Wszystkich także zachęcamy do dalszej pracy nad swoimi hodowlami i wspieramy w dążeniu do wyznaczonych celów.
Serdecznie dziękujemy za przybycie na wystawę do Pniew i zapraszamy na kolejne imprezy .

Do zobaczenia, pozdrawiamy KZHK

 

Katalog z wystawy Pniewy 2022 (plik PDF) -> kliknij tutaj!

GALERIA: